Minigolf a cukrárna v Tišnově

V úterý 14. 9. jsme se vydali na naši druhou letošní výpravu. Tentokrát jsme se rozhodli, že vyrazíme až za hranice Brna. V Králově Poli jsme proto nasedli na vlak a odjeli do Tišnova. Nemuseli jsme jít ani moc daleko od nádraží, abychom dosáhli našeho cíle, kterým byl krásný minigolf u restaurace Tišnovská rychta. Přes počáteční obavy většiny dětí, se nakonec všichni vyzbrojeni holemi a míčky po menších skupinkách vrhli do akce. Přestože nemálo míčků jsme hledali v keřích nebo lovili z potůčku, k poslední osmnácté jamce došli všichni s úsměvem a náležitě hrdí na svůj podaný výkon. A proto nás i dnes za odměnu čekala návštěva v místní cukrárně, kde si děti objednaly zmrzlinu či zákusek. Vlakem jsme se pak vrátili zpět do Brna a celý den završili výbornou večeří v naší školní jídelně.