Přespání ve škole aneb noční dobrodružství

Dne 2. června 2022 byla pro žáky základní školy uspořádána akce „Přespání ve škole aneb noční dobrodružství“. Žáci měli možnost strávit noc ve svých kmenových třídách společně se svými vyučujícími a spolužáky. Cílem bylo podpořit zejména kamarádské vztahy, a podpořit tak celkové třídní klima.

Odpoledne proběhl program na dětském hřišti HROCH v Jundrově, kde měli žáci možnost se dostatečně vyřádit na vzduchové trampolíně, houpačkách, prolézačkách nebo vyzkoušet lanovku a osvěžit se ledňáčkem či limonádou. Po návratu zpět do školy byla připravena večeře na americký způsob, jak jinak než s pizzou. Následovalo společné promítání filmu v tělocvičně s popcornem, a nechyběla ani stezka večerní školou pro odvážné plná „nočních dobrodružství“.  

A jak jsme vše společně prožili? Podívejte se sami 😊.  

Velké poděkování patří především všem pedagogickým pracovníkům, kteří se na organizaci celé akce podíleli, a dopřáli tak dětem nezapomenutelný zážitek.