Školní ples

Dne 20. 4. 2023 se za pomoci celé třídy IX. A proměnily prostory tělocvičny v taneční sál skvěle připravený na další ročník školního plesu, tentokrát s názvem „Disco ples“. Součástí plesu byla i talentová soutěž, kde žáci předvedli úžasná vystoupení. Během příprav na ples i v jeho průběhu se naši žáci měli možnost výtvarně vyřádit jak při tvorbě výzdoby, tak při její aplikaci v prostorách tělocvičny. Dále se kreativně realizovali v koutku s malováním na obličej. V průběhu školního plesu měli žáci možnost rozvíjet také své digitální kompetence například tím, že si vyzkoušeli ovládat hudební aparaturu ve spolupráci s profesionálním DJem. Na píseň dle vlastní volby poté protančili zbytek odpoledne a pořádně si při tom protáhli a procvičili všechny svaly i kosti v těle.