Fotogalerie
Lyžařský výcvik 8.A – hodnocení žáků
„Na lyžařském výcviku jsme byli v Olešnici. Kopec nebyl moc velký a každý den byl jinak upravený. Někteří z nás stáli na lyžích poprvé. Užili jsme si sněhu, sluníčka a dobré nálady. Příště jedeme zase.“




























