Skok do nového školního roku a novoroční laťka

Hned na samotném začátku nového roku, dne 5. ledna, se na naší škole konala tradiční a všemi oblíbená soutěž NOVOROČNÍ LAŤKA, ve které žáci II. stupně překonávali sami sebe ve skoku do výšky.

A že to byly výkony opravdu dech beroucí – posuďte sami:

nejlepší skokan, a tedy na 1. místě se umístil Fredy z 8. třídy, který překonal laťku ve výšce neuvěřitelných 155 cm.

Máme tu však i nej skokanku, kterou se stala Adéla ze 6. třídy, a to svým výkonem 110 cm.

Hned o týden později, tedy 13. ledna, předvedli své výkony také žáci 1. stupně.

A jak to celé dopadlo?

V kategorii 2. a 3. tříd byla nejvíce úspěšná Elizabeth z 2. C, která přeskočila laťku ve výšce 100 cm. Nejlepším skokanem se pak stal Mykola z 3. B se překonanými 95 cm.

Také v další kategorii, kde bojovali žáci ze 4. a 5. tříd, máme nejlepšího skokana a vynikající skokanku. Mezi chlapci 1. místo vybojoval Jakub z 5. A – skočil 110 cm. Z děvčat si pro 1. místo do výšky 100 cm vyskočila Nikola ze 4. B.

Tímto však ještě nekončíme!

Máme tu ještě SKOK DO NOVÉHO ROKU, který se uskutečnil 17. ledna a ze kterého se těšili žáci z 1. tříd a děti z MŠ.

Mezi dětmi z mateřské školy se objevil nej skokan Jakub, který skočil ohromných 130 cm.

A na závěr výsledky z 1. tříd.

Skokanem do dálky mezi chlapci se stal, a 1. místo tak jednoznačně obsadil, Jakub z 1. A, který skočil neuvěřitelných 150 cm! Mezi dívkami si obdiv a 1. místo zaslouží Nelly z 1. A, která překonala vzdálenost 141 cm.

I ostatní žáci však bojovali do roztrhání těla a tuto akci emocionálně prožívali. Vše probíhalo v duchu fair play a my už se moc těšíme na další ročník!