Celodenní výlet internátu

V pondělí 26. června jsme se s internátními dětmi vydali na celodenní výlet. Vyjeli jsme hned ráno vlakem z Brna přímo do Starého Města u Uherského Hradiště, kde jsme navštívili místní Kovozoo. Děti uchvátila množstvím kovových zvířátek a dalších výstav, které zde současně probíhaly. Z této nevšední zoo jsme se po malém občerstvení vydali do blízkého areálu Živé vody, kde jsme si vyzkoušeli, jaké je to být pod vodou, když nad vámi a kolem vás plují ryby. Pak jsme se osvěžili v místním rybníce. Hned vedle se pak nacházel Archeoskanzen Modrá, který jsme následně navštívili a jenž nám přiblížil život a obydlí našich předků z dob Velké Moravy. A nakonec jsme ještě zavítali a prohlédli si místní baziliku na Velehradě. Pak už nás povzbudila skvělá zmrzlina a my se vydali vlakem nazpátek domů. Některým dala celodenní trasa pěkně zabrat, ale všichni ji nakonec úspěšně zvládli. A už se těšíme na další společné zážitky a výlety.